Pravidla

6. května 2007 v 8:44 | Štěpka |  Kočky
Pravidla našeho virtuálního útulku:

 1. Hraní zahájíte tím, že napíšete ZDE přihlášku a pak si vyberete kočičku, kocourka nebo koťátko, které nejdete v rubrice Kočky. Když ho už budete mít vybrané, tak nám jednoduše napíšete dolů do komentářů, že jste si vybrali např.: koťátko č. 1 a napíšete tam také, jak chcete, aby se zvířátko jmenovalo.

 2. Nemůžete si vzít zvířátko, které už někdo má.

 3. Na začátku hry má každý majitel kočičky, kocourka nebo koťátka 4 000čičů (když máte více, než jednu kočičku, tak ze každé nové zvířátko dostanete zvlášť 1 000čičů, to znamená, že pokud máte dvě zvířátka, tak máte dohromady 5 000čičů, atd.).

 4. Měna, kterou se tu platí jsou čiči.

 5. Zvířátkům, až je máte, kupujete různé věci a chodíte s nimi k veterináři, do salonu na česání srsti atd.

 6. U některých zvířátek bývá napsáno, že si je můžete vzít ihned
  (to znamená, že jsou už dostatečně zralá, abyste si je mohli vzít). Když je u nich ale napsáno, např., že si je můžete vzít až za týden, tak si je, jestli budete chtít také zamluvíte, ale my je vám do vaší vizitky dáme až za ten týden.

 7. Vaši vizitku vám po zamluvení nějakého zvířátka dáme do rubriky Pro vás a vy se tak budete moci dívat, jak to s vaším zvířátkem vypadá. Ve vizitkách budou také připomínky-vzkazy do kterých budeme psát např., co jim musíte ještě koupit, jestli s ním musíte jít ještě k veterináři nebo třeba do salonu na vyčesání chlupů.

 8. Pokud se vám stane, že nemáte peníze, tak nám napište (do rubriky ZDRAVÍ,PÉČE,SLUŽBY A SPORT a pak klikněte na titulek BANKA), že je nemáte a my se na tom pak s vámi domluvíme. Nabo si najděte práci v článku PRÁCE-MOŽNOSTI (stejná rubrika).

 9. Ve všem(v obchodu, u veterináře,.....) píšete to, co chcete do komentářů.

 10. Pokud vám není něco jasné, tak nám napište do rubriky OSTATNÍ - vy se ptáte my odpovídáme.

 11. Pokud máte kočičku nebo kocourka MUSÍTE!!!! za každých čtrnáct dní napsat do komentárů k obrázku své kočičky, že jste jí daly napapat, nabumbat, že jste si s ní hrály atd. Možná vám dovolím i tři týdny...

 12. Pokud třeba jedeš sama na dovolenou, tak svoji kočičku dej do kočičího hotelu a oni se tam o ni pěkně postarají.

  Pokud tam nenapíšeš nic a ani si nedáš kočku do holelu, tak ti ji budeme muset vzít protože já tu týrání koček mít nechci!!!

 13. Minimálně jednou za měsíc, musíte jít k veterináři na malou prohlídku!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.